Komplet trzech klas medali Polskiego Związku Łowieckiego.
Wszystkie wykonane w brązie / mosiądzu, odpowiednio dla klasy złoconym lub srebrzonym.
Złoty w bardzo dobrym stanie zachowania, miejscowe drapanie na rewersie, ale poza tym praktycznie emisyjny.
Srebrny z wyraźnymi śladami noszenia, w tym mocno wyrobione kółko zawieszki.
Brązowy bez śladów noszenia, ale nierównomierna patyna.
Atrakcyjny komplet w przedwojennym wykonaniu.