5, 25 i 50 złotych 1794 - zestaw (3szt)

stan zachowania
4
cena wywoławcza
~116 EUR
~490 EUR
Literatura
Miłczak A1b, A3, A4

Wszystkie banknoty w stanach naturalnych, bez konserwacji.

50-tka z niewielkimi ubytkami, pozostałe wizualnie ładne.