Iger, Katalog trojaków polskich

cena wywoławcza
~23 EUR
~140 EUR

330 stron.

Twarda oprawa.

Format: 17 x 24.5 cm.

Warszawa, 2008 r.

Stan zachowania bardzo dobry.