Zbiór Malborski - Tom II - Prusy i Brandenburgia [Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg II. Band], Gdańsk 1904

cena wywoławcza
~93 EUR
~245 EUR

Tom II katalogu zbioru malborskiego. Kontynuacja monet pruskich od roku 1701 i monety brandenburskie.

Proweniencja: wklejka antykwariatu numizmatycznego z Halle (wyglądająca na przedwojenną), okrągła pieczęć "Szk", wpis własnościowy J. Strzałkowskiego z datami 1975-2019.

Bardzo dobry stan zachowania.

Oprawa z epoki, płótno barwione.

428 stron i 19 tablic.

Format: 25.5 x 31 cm.