Zbiór Malborski - Tom III - Śląsk, Poznań, Pomorze... [Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg III. Band], Gdańsk 1906

cena wywoławcza
~116 EUR
~280 EUR

Z punktu widzenia numizmatyki polskiej istotny tom obejmujący emisje śląskie, pomorskie i Wielkiego Księstwa Poznańskiego.

Proweniencja: Ex Libris A. Głupieniec i jego pieczątka własnościowa. Wpis własnościowy J. Strzałkowskiego z adnotacją pozyskania w wymianie z K. Wonsikiem 11.II.1987.

Bardzo ładna oprawa z epoki łącząca piękny marmurek z płótnem. Stan oprawy dobry, widoczne ślady używania, ale nie wymaga napraw introligatorskich.

Stan wnętrza bardzo dobry.

Format: 25.5 x 31 cm.

Gdańsk, 1906 r.