1817 r. Medal Otwarcie Biblioteki przez J.M. Ossolińskiego, Lwów

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
~70 EUR
~128 EUR

Egzemplarz z nienaturalnym połyskiem.

Medal upamiętniający otwarcie przez Józefa Maksymiliana Ossolińskiego Biblioteki Publicznej we Lwowie.

Sygnowany IOS.LANG.F (Joseph Lang).

Rzadki.

Brąz, średnica 45 mm, waga 33.13 g.

Literatura
Hutten-Czapski 3965 (R1)