1852 r. Medal Karl Morgenstern - profesor gdański

stan zachowania
1-
cena wywoławcza
~93 EUR
~140 EUR

Medal upamiętniający postać profesora Karla Morgensterna, który pracował m.in. w Gdańsku, Hall czy Magdeburgu.

Sygnowany F. Helfricht.

Postać wyraźnie zmatowiona, mechanicznie bez zastrzeżeń. Wspaniałe lustro tła, wyśmienity rewers.

Brąz, średnica 55.5 mm, waga 76.36 g.

Literatura
Hutten-Czapski 8640