1883 r. Jan III Sobieski "Niemcy zbawił Polskę wsławił" (Kurnatowski)

1883 r. Jan III Sobieski Niemcy zbawił Polskę wsławił (Kurnatowski)
stan zachowania
1-/2+
cena wywoławcza
~11 EUR
~42 EUR

Medalik z serii upamiętniającej 200. rocznicę Odsieczy Wiedeńskiej z 1683 roku, z Matką Boską Częstochowską na rewersie.

Sygnowany M. Kurnatowski.

Cynk, wymiary 27 x 38 mm, waga 6.83 g.