Plakieta Tadeusz Kościuszko (PELIKAN) - piękna i RZADKA

stan zachowania
2+
cena wywoławcza
~116 EUR
~186 EUR

Piękne wykonanie. Bardzo wysoki relief.

Na odwrocie sygnatura PELIKAN.

Bardzo rzadka pozycja - pierwszy raz taką widzimy i nie znaleźliśmy żadnych notowań archiwalnych takiej plakiety.

Cynk, wymiary 70 x 100 mm, waga 187.93 g