Zygmunt I Stary, Grosz Wilno 1535 - bez znaku - sierpień

stan zachowania
4-3
cena wywoławcza
~11 EUR
~112 EUR
Literatura
Ivanauskas 2S15-5 (RR), Kopicki 3187 (R2)

Wyraźne niedobicie. Patyna.

Emisja z sierpnia 1535 roku.

Odmiana bez litery pod Pogonią (typu 14).

Legendy zakończone LITVANI / LITVA.

Rzadki.