Zygmunt I Stary, Denar Toruń BEZ DATY

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
~4 EUR
~23 EUR
Literatura
Kopicki 3072 (R2), Kurpiewski 228 (R2)

Odmiana z Orłem z mieczem z prawej strony.

Lekkie wyszczerbienie krążka. Ładna, stara patyna.