Zygmunt III Waza, Ort Gdańsk 1611 - bardzo ładny

stan zachowania
2+
cena wywoławcza
~233 EUR
~864 EUR
Literatura
Szatalin-Grendel GD11-5 (R3), Kopicki 7484 (R4)

Wczesny ort Zygmunta III w bardzo ładnym stanie zachowania.

Ostry detal, wiekowa patyna.

Odmiana z kropką przed łapą niedźwiedzia i kulami po bokach krzyża.

Portret królewski z krótką, szerszą brodą (znany również z wcześniejszego rocznika).

Bardzo atrakcyjny egzemplarz jak na ten rzadszy rocznik.