Zygmunt III Waza, Ort Gdańsk 1614 - bardzo ładny

stan zachowania
2+
cena wywoławcza
~186 EUR
~490 EUR
Literatura
Szatalin-Grendel GD14-1 (R2), Kopicki 7487 (R2)

Moneta o bardzo ładnej prezencji. Piękny połysk, dobry detal, lekka patyna.

Tłoczony stemplami po długiej eksploatacji.

Odmiana z dużymi cyframi daty, z kropką nad łapą niedźwiedzia.

Portret królewski z długą i szeroką brodą.