2.Rocznica I Wojny Światowej 1914-1916

cena wywoławcza
~23 EUR

Ciekawy znaczek na szpilce wykonany w białej masie.

Alegoryczne wyobrażenie opłakującej kobiety, dziecka-sieroty i pocieszającego je anioła-ojca.

Sygnowany u doły, ale sygnatura trudna do odczytania.

Wymiary 19 x 24.5 mm

Dobry stan zachowania.