Medal Niepodległości

Medal Niepodległości
Medal Niepodległości
cena wywoławcza
~11 EUR
~32 EUR

Wykonanie W. Gontarczyka  sygnowane na awersie.

Oryginalna wstążka z epoki.

Średnica 35 mm.

Bardzo dobry stan zachowania.