Pomorze, Szczecin, Denar XIV w.

stan zachowania
4-3
cena wywoławcza
~2 EUR
~7 EUR

Awers: trójwieżowa budowla z hełmem pod łukiem bramy.

Rewers: Gryf kroczący w lewo.

Srebro, średnica 10.5-12 mm, waga 0.26 g.

Literatura
Kopicki 8558 (R)