Śląsk, Ludwik II Brzeski, Halerz Legnica

stan zachowania
1-
cena wywoławcza
~11 EUR
~21 EUR
Literatura
Kopicki 8656 (R1)

Miejski halerz ze św. Piotrem, datowany na lata 1425-1448.

Piękny.