Śląsk, Wrocław, Zygmunt Luksemburczyk, Halerz XV w. - lilia

stan zachowania
2
cena wywoławcza
~23 EUR
~79 EUR
Literatura
Kopicki 8765 (R2)

Rzadsza odmiana z lilią pod lwem.

Awers: głowa świętego Jana, w otoku: MOWMOW.

Rewers: lew czeski kroczący w lewo.

Srebro, średnica 11.5-12.5 mm, waga 0.25 g.