Rosja, Medalierstwo imperialnej Rosji 1700-1971

cena wywoławcza
~11 EUR
~28 EUR

Wydanie w języku rosyjskim.

Oprawa twarda z obwolutą.

Stan zachowania bardzo dobry.

272 strony.

Format: 16.5 x 22 cm.

Moskwa, 2000 r.