Aleksander Jagiellończyk, Półgrosz Kraków

stan zachowania
PCGS AU53
cena wywoławcza
~23 EUR
~25 EUR
Literatura
Kopicki 389

Odmiana z większym Orłem z wygiętą szyją.

Połysk, ładna patyna. Atrakcyjna prezencja.