Destrukt 10 złotych 1965 VIII w. Warszawy - skrętka

stan zachowania
NGC ME AU58
cena wywoławcza
~18 EUR
~37 EUR
Literatura
Parchimowicz 228

Bardzo ładny destrukt menniczy. Wyraźna skrętka stempli awersu i rewersu, o około 120 stopni w prawą stronę.