PRL, 50 zł 1981 FAO (145szt)

PRL, 50 zł 1981 FAO (145szt)
stan zachowania
1/1-
cena wywoławcza
~11 EUR
~37 EUR

Mennicze, nieobiegowe monety z niegdysiejszych worków kupowanych w NBP.

Z wyraźnym połyskiem, w lekkich, naturalnych patynach.

Wyselekcjonowane, z odrzuceniem egzemplarzy z plamami czy wyraźniejszymi skaleczeniami.