Münzne ind Medaillen von Pommern - katalog aukcji zbioru z 1930 r.

cena wywoławcza
~93 EUR
~93 EUR

50 stron tekstu i 12 stron znakomitych tablic z wizerunkami obiektów.

Format:  21 x 26.5 cm.

Proweniencja: wpis J. Strzałkowskiego z adnotacją o zakupie w 1978 od spadkobierców E. Smolińskiego i sprzedaży w 2000 r. L. Kokocińskiemu;  pieczęć własnościowa Lecha Kokocińskiego.

Stan zachowania bardzo dobry.