Kopicki, Tom I cz.2 - Monety pomorskie, śląskie, mazowieckie i krzyżackie

cena wywoławcza
~7 EUR
~28 EUR

Dobry stan zachowania.

Książka w celofanowej okładce ochronnej.

Proweniencja: Księgozbiór  T.R. Pustułków.

186 stron.

Warszawa, 1975 r.